Air Telecom - Ufon logo

Air Telecom - Ufon tarify

O virtuálním operátorovi Air Telecom neboli Ufon

Air Telecom je virtuální operátor, který převzal bývalého operátora Ufon. Ten začal působit v České republice pod vlastnictvím společnosti MobilKom, a.s. Původně nabídl služby, provozované v síti CDMA, která má sice vyšší pokrytí, ale zákazníci nemohli využívat své běžné telefony a museli si zakoupit telefon přímo od operátora Ufon. Mobilní služby jako rychlý a levný internet nebo bezdrátovou pevnou linku nabídl operátor v roce 2007, kdy si vybudoval na základě oprávnění síť po celé České republice.

V roce 2012 odkoupila mobilního operátora Ufon společnost Air Telecom, která je v současné době provozovatelem sítě Ufon. Od roku 2013 mohou zákazníci společnosti využít kromě netradičního formátu také standardní síť GSM. Air Telecom získal díky odkoupení sítě Ufon zkušenosti z tuzemského trhu i širokou zákaznickou základnu a stal se čtvrtým mobilním operátorem v České republice.

Air Telecom je čtvrtým mobilním operátorem, který si díky výhodným cenám získal již řadu spokojených zákazníků. Jedná se o významného operátora, jehož služby může využít každý. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Zákazníci společnosti Air Telecom si mohou vybírat ze široké nabídky tarifů pro mobilní telefony. Nejlevnějším balíčkem je AIR Junior, za který zákazníci zaplatí pouze 149 Kč měsíčně. Získávají tak 70 volných minut do všech sítí a 10 volných SMS. Naopak nejdražším tarifem je pochopitelně tarif s neomezeným voláním a SMS do všech sítí, který obsahuje také 1 GB internetu měsíčně. Za tento tarif zaplatí zákazníci 749 Kč měsíčně. Ve středu cenové nabídky se nabízejí například tarify AIR Relax nebo AIR Max.

Přehled tarifů mobilního operátora Air Telecom

  • AIR Junior
  • AIR Mini
  • AIR Relax
  • AIR Max
  • AIR Max plus
  • AIR Unlimited
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!