T-Mobile logo

T-Mobile Czech Republic tarify

O mobilním operátorovi T-Mobile Czech Republic

T-Mobile Czech Republic je mobilní operátor, který patří mezi členy mezinárodní komunikační skupiny Deutsche Telekom. Jedná se o německou korporaci, která působí v řadě zemí světa. Zákazníci T-Mobile mohou díky tomu využívat výhodné ceny za volání také při svém pobytu v zahraničí. Samotná společnost T-Mobile působí ve dvanácti zemích, mezi které patří například USA, Nizozemsko nebo Chorvatsko. T-Mobile se mimo jiné snaží o udržitelný rozvoj, který pomáhá ochránit životní prostředí.

Do České republiky vstoupil mobilní operátor T-mobile v roce 2002, kdy získal většinu akcií operátora, kterého znali klienti dříve jako Paegas. Ten byl provozován společností RadioMobil, společnost byla rok po odkoupení akcií přejmenována na T-Mobile Czech Republic, a.s. V současné době je T-Mobile jedním z předních poskytovatelů mobilních služeb u nás, který má mezi klienty velkou oblibu.

Operátor T-Mobile patří mezi trojici největších operátorů, kteří v České republice působí již řadu let. Jedná se o oblíbeného operátora, který má spoustu spokojených klientů, kterým zajišťuje jistotu. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

T-Mobile je jeden z největších tuzemských operátorů, který nabízí výhodné volání v rámci tarifů se závazkem i bez závazku. Tarify operátora T-Mobile jsou v mnohém bezkonkurenční, protože zázemí operátora je opravdu stabilní. T-Mobile nabízí dražší neomezené tarify pro náročnější zákazníky, ale také levné tarify pro každého, kdo volá méně často. Některé z tarifů nabízejí také levné volání do zahraničí.

Přehled tarifů T-Mobile Czech Republic

  • S námi
  • Pro mladé
  • Twist karta
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!