Telefónica Czech Republic logo

Telefónica O2 Czech Republic tarify

O mobilním operátorovi Telefónica O2 Czech Republic

Telefónica Czech Republic, pro klienty známá jako O2, je významným poskytovatelem mobilních služeb, který působí v České republice. Tuzemský operátor je součástí společnosti Telefónica Europe, jež zajišťuje mobilní, fixní volání a DSL připojení v řadě zemí, jako je například Velká Británie, Německo nebo sousední Slovensko. Společnost, která užívá značku O2, má v současné době více než 54 milionů zákazníků, kteří využívají mobilní či pevné služby.

V České republice je společnost předním poskytovatelem hlasových a datových služeb. Telefónica O2 Czech Republic vznikla v roce 2006, kdy došlo ke sloučení Českého Telecomu a společnosti Eurotel. Od roku 2011 společnost oficiálně vypustila z názvu O2 a zůstal jí pouze název Telefónica Czech Republic. Od roku 2013 vlastní 66 % akcií společnost PPF. V současnosti provozuje Telefónica téměř sedm milionů pevných a mobilních linek, je tedy jedním z největších poskytovatelů konvergentních služeb.

Telefónica Czech Republic je v tuzemsku jedním z největších operátorů, patří mezi trojici mobilních operátorů, kteří mají na našem trhu své stálé místo již dlouho. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

O2 nabízí tarify s výhodným voláním i SMS do všech sítí. Zákazníci operátora mohou zvolit tarif bez závazku nebo se závazkem za zvýhodněnou cenu přesně podle jejich potřeb. Operátor Telefónica O2 nabízí různé druhy tarifů, jedná se o jednoho z největších operátorů v České republice, který má stabilní zázemí. Například tarify FREE O2 nabízejí výhodné volání v rámci České republiky, s tarifem FREE EU můžete volat levně také do zahraničí.

Tarify mobilního operátora Telefónica O2 Czech Republic

  • FREE O2
  • FREE O2 Plus
  • FREE CZ
  • FREE EU
  • FREE EU Plus
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!