Vodafone Czech Republic logo

Vodafone Czech Republic tarify

O mobilním operátorovi Vodafone Czech Republic

Vodafone Czech Republic je ve světovém měřítku druhým největším mobilním operátorem. Na tuzemském trhu začala společnost působit v roce 2006, kdy odkoupila českého operátora Oskar Mobil. Společnost Vodafone se v České republice rozhodla navázat na tradici našeho nejmenšího operátora a zvolila přátelský přístup ke svým klientům. Řadu zákazníků přesvědčila k přestupu k novému operátorovi netradiční kampaň s čivavami, která se stala v České republice v roce 2006 velice populární. V současné době má Vodafone spoustu zákazníků a jeho pokrytí je téměř 100%.

Díky mnoha kvalitám získává mobilní operátor Vodafone pravidelně nejrůznější ocenění, jako jsou například ceny za kampaně nebo za společenskou odpovědnost. Společnost Vodafone Czech Republic a.s. je v absolutním vlastnictví skupiny Vodafone Group Plc, která je jednou z nejvýznamnějších skupin na světě. Vodafone Group Plc vznikla ve Velké Británii a dnes působí ve třiceti zemích světa a obsluhuje více než 370 milionů zákazníků.

Vodafone patří mezi přední české operátory, byl jedním z trojice velkých operátorů, která působí na tuzemském trhu již řadu let. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Vodafone patří mezi největší operátory v České republice a nabízí výhodné tarify pro každého. Zákazník si může zvolit jak dražší tarif s neomezeným voláním, tak má možnost využít levné tarify za nízké ceny. V rámci některých tarifů jsou poskytovány slevy pro studenty, které zajišťují výhodnější volání mladým lidem. Zákazníci operátora Vodafone mohou využít také tarify s výhodným voláním do zahraničí.

Přehled tarifů mobilního operátora Vodafone Czech Republic

  • Start
  • RED do sítě
  • RED
  • RED se vším všudy
  • RED premium
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!