99mobile logo

99mobile tarify

O virtuálním operátorovi 99mobil

99mobil je virtuální operátor, který se zaměřuje na klienty, jež nechtějí utratit měsíčně více než 400 Kč za volání a užívání svého mobilního telefonu. Operátor patří do významné společnosti MAXPROGRES, s.r.o., která je předním poskytovatelem telekomunikačních služeb. Vznikla v oce 1996 a jedná se o společnost, která je výhradně česká.

Virtuální operátor 99mobil působí na platformě MVNO. Každý klient uzavírá smlouvu přímo se společností MAXPROGRES a všechny tarify jsou jasné a nezávazné. Společnost se snaží reagovat co nejrychleji na potřeby zákazníků a jejím cílem jsou hlavně spokojení klienti. 99mobil využívá síť společnosti T-Mobile prostřednictvím společnosti GTS a má proto vysoké pokrytí. Ne každý klient chce využívat neomezené služby za 700 Kč měsíčně, proto se 99mobil zaměřuje na klienty, kteří chtějí volat co nejlevněji.

Pokud chcete i vy volat za nízké ceny a nevoláte příliš často na to, abyste si platili dražší tarify se spoustou volných minut, máte možnost využít služby operátora 99mobile. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Virtuální operátor 99mobil nabízí čtyři tarify: Poslouchám, oblíbený tarif Občas si brnknu, Mluvím nebo Volám více. Nejlevnější tarif Poslouchám mohou mít klienti již za 49 Kč měsíčně, získávají tak volných 10 minut a volání do všech sítí za 1,49 Kč za minutu. Jedním z nejoblíbenějších tarifů je tarif Občas si brnknu, za který klienti zaplatí pouze 149 Kč měsíčně a získávají tak 100 volných minut, volání a SMS do ostatních sítí za 1,49 Kč a levnější volání i SMS do vlastní sítě. Klienti, kteří volají hodně, si mohou vyřídit tarif za 399 Kč, kde získávají 400 minut měsíčně.

Přehled tarifů virtuálního operátora 99mobil

  • Poslouchám
  • Občas si brnknu
  • Mluvím
  • Volám více
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!