AIM Mobil logo

AIM Mobil tarify

O virtuálním operátorovi AIM Mobil

AIM mobil je na tuzemském trhu provozována již od roku 2007, kdy společnost nabídla klientům z řad domácností i firem internet, digitální televizi i volání. V roce 2013 se zrodil virtuální operátor s názvem AIM Mobil, který mohl využít zkušeností společnosti na trhu a zaměřil se především na výhodné tarify pro zákazníky. V současné době tedy mohou klienti využít internet, televizi nebo mobilní služby od společnosti AIM.

Virtuální operátor AIM Mobil využívá síť T-Mobile, proto je jeho pokrytí téměř 100%. Všichni zájemci o služby sítě AIM mají možnost vyřídit vše prostřednictvím internetu, pomocí telefonu nebo osobně na zákaznickém centru. Díky aplikaci MŮJ AIM mají klienti stále pod kontrolou, kolik provolali a jaké služby využili.

AIM Mobil nabízí výhodné služby a produkty, které by Vás mohly zajímat. Levné volání je v současnosti levnější, než kdy dříve, proto nemá cenu platit za předražený tarif. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Zákazníci AIM Mobil získávají tarif, v němž zaplatí pouze za to, co skutečně provolají. Jedná se o SIM kartu, která jim zajišťuje výhodné volání jak v rámci sítě, tak také do dalších sítí. Volání do sítě AIM, jak na pevnou linku, tak na mobilní telefon, stojí pouze 1 Kč za minutu, za volání mimo síť zaplatí klienti 2 Kč za minutu. Zájemci si mohou zakoupit také volné jednotky, například za 100 Kč získají 100 SMS nebo 100 volných minut za 150 Kč. Je možné sjednat také internet.

Přehled tarifů virtuálního operátora AIM Mobil

  • AIM Mobil bez paušálu
  • Volné SMS (všechny mobilní sítě v ČR)
  • Volné minuty (pevné a mobilní sítě v ČR)
  • Volná data EDGE/GPRS/3G
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!