BLESK mobil logo

BLESK mobil tarify

O virtuálním operátorovi BLESK mobil

BLESK mobil byl prvním virtuálním operátorem v České republice. Jedná se o operátora, který spadá pod společnosti Ringier Axel Springer, vydavatele známého bulvárního deníku Blesk. Virtuální operátor vznikl na základě dohody mezi Ringier a společností Telefónica. Fakticky se vlastně jedná o předplacenou SIM kartu, BLESK mobil působí jako předprodejce služeb v síti Telefónica Czech Republic, která je známá také jako O2.

BLESK mobil se snaží nalákat hlavně klienty, kteří nechtějí provolat měsíčně hodně peněz. Operátor proto přišel na trh s kreditní kartou, kterou si klienti musejí pravidelně dobíjet. Zákazníci tak platí pouze za služby, které skutečně využijí bez měsíčního paušálu.

Nabídka operátora BLESK mobil se vyplatí všem zákazníkům, kteří neprovolají měsíčně spoustu minut a raději než paušální tarif zvolí předplacenou SIM kartu. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, zdali jsou služby operátora vhodné i pro Vás. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Zákazníci BLESK mobil nemají na výběr z řady tarifů, ale mohou využívat výhodnou předplacenou kartu, jejíž dobití stojí 250 Kč. Kupony jsou k dostání na řadě prodejních míst v celé České republice. Pokud klienti kredit do 3 měsíců od dobití nevyužijí, částka propadá, pokud si nedobijí kredit opakovaně. Výhodou karty od BLESK mobil je hlavně levná cena volání, která je 2,50 Kč za minutu do jakékoliv sítě jak ve špičce, tak mimo ni. SMS odešlou uživatelé SIM karty za pouhých 1,50 Kč. Pokud využíváte internet pouze jednou za čas, máte možnost zaplatit za jeden den 20 Kč, pokud nepřekročíte limit 50 MB.

Přehled tarifů virtuálního operátora BLESK mobil

  • BLESK mobil předplacená SIM karta
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!