CallPro logo

CallPro tarify

O virtuálním operátorovi CallPro

CallPro je dalším z virtuálních operátorů, který se zaměřil především na výhodné ceny za internet v mobilním telefonu. Operátor CallPro patří pod společnost IBG-NET, která je významným poskytovatelem telekomunikačních služeb již od roku 1998. Virtuální operátor využívá sítě operátora T-Mobile prostřednictvím společnosti GTS. Virtuální operátor se snaží nabídnout klientům především výhodné cenové balíčky s GSM internetem do mobilu.

Všichni zájemci o služby operátora CallPro si mohou objednat produkty prostřednictvím internetu. Aktivace je zdarma, klienti získají zdarma také nové telefonní číslo. Pokud si však chtějí ponechat stávající číslo, musejí zaplatit jednorázový poplatek v hodnotě 200 Kč. Všichni zákazníci si mohou kontrolovat provolané minuty prostřednictvím internetu.

S CallPro můžete volat za výhodné ceny. Vyplatí se vyřídit si jeden z tarifů, které nabízejí zajímavé podmínky. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

CallPro má v nabídce tři typy tarifů, které se liší podle ceny a možnosti služeb, jež mohou klienti využít. Tarif s názvem CallPro 0 je zcela zdarma a zákazníci volají v síti CallPro za 1 Kč za minutu, do ostatních sítí stojí minuta 2,20 Kč. 100 MB internetu pak stojí 60 Kč měsíčně. Za 149 Kč mohou klienti získat paušál, v němž mají 100 volných minut. Internet je za stejnou cenu, pokud klienti využijí například 2 GB měsíčně, zaplatí 350 Kč. S měsíčním paušálem za 269 Kč si můžete pořídit 200 volných minut. Klienti mají možnost zvolit, zdali budou hradit paušál ve formě přednabitého kreditu nebo standardní fakturou za minulý měsíc.

Přehled tarifů virtuálního operátora CallPro

  • CALLPRO 0
  • CALLPRO 100
  • CALLPRO 200
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!