Centropol Telecom logo

Centropol Telecom tarify

O virtuálním operátorovi Centropol Telecom

Centropol Telecom je virtuální operátor, který patří pod společnost Centropol Energy. Jedná se o společnost, jež u nás působí od roku 2002 a zaměřuje se na prodej energií do domácností i firem. Největšího rozmachu dosáhl Centropol v roce 2009 a dnes má na poli energetiky významné postavení na trhu.

Společnost začala nabízet klientům další službu, začala tedy fungovat také jako virtuální operátor Centropol Telecom. Její klienti volají v síti společnosti Vodafone, která má v České republice téměř 100% pokrytí. Zákazníci si mohou pořídit novou SIM kartu od Centropol Telecom zcela zdarma. Přenos stávajícího čísla není spojen s žádným poplatkem, stejně tak nové telefonní číslo je zadarmo. Pokud si chce klient zakoupit zlaté číslo, které je velice jednoduché a dobře zapamatovatelné, zaplatí za něj 3000 Kč.

Pokud Vás zajímají další nabídky od virtuálního operátora Centropol Telecom, můžete si o něm zjistit více. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Centropol Telecom nabízí klientům tři druhy základních tarifů, ve všech je volání v rámci sítě zcela zdarma. Za 199 Kč měsíčně si mohou zákazníci pořídit tarif, kde získávají 30 minut a 10 SMS zdarma, tarif neobsahuje internet. Další možností je tarif za 349 Kč, v němž získají 100 volných minut, 20 volných SMS a internet. Pokud voláte a píšete SMS opravdu často, máte možnost pořídit si tarif Jak chci, v němž se dočkáte neomezeného volání a SMS za 695 Kč. K dispozici jsou také dva speciální tarify Celá rodina za 133 korun a Energie za 49 Kč.

Přehled tarifů virtuálního operátora Centropol Telecom

  • TROCHU
  • VÍCE
  • JAK CHCI
  • CELÁ RODINA
  • ENERGIE
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!