Mobil od ČEZ logo

ČEZ Mobil tarify

O virtuálním operátorovi ČEZ Mobil

Skupinu ČEZ zná v České republice snad každý. Jedná se o největšího poskytovatele energií na tuzemském trhu. O roku 2013 nabízí ČEZ také služby virtuálního operátora, čímž spojuje nabídku energetiky s telekomunikačními službami. ČEZ Mobil provozuje své služby v síti operátora Telefónica O2. Aby nalákal nové zákazníky a zvýhodnil své stávající klienty, nabídl operátor zdarma SMS do sítě ČEZ všem zákazníkům, kteří již dříve využívali služby společnosti.

Každý zákazník, který si chce sjednat služby virtuálního operátora, má možnost přestoupit od svého stávajícího operátora a získat tak výhodnější ceny volání. Mobil od ČEZ má oproti ostatním operátorům výhodu ve svém velkém finančním zázemí, proto jim může nabídnout zdarma novou SIM kartu i přenesení čísla od stávajícího operátora.

Pokud se rozhodnete opustit svého stávajícího operátora a služby virtuálního operátora ČEZ Mobil jsou pro Vás zajímavé, není nic jednoduššího, než vyřídit přechod zdarma. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Zákazníci virtuálního operátora ČEZ Mobil si mohou na internetové kalkulačce vytvořit tarif na míru přesně podle jejich potřeb. Například za 250 Kč měsíčně je možné získat 100 volných minut a 41 SMS. Pokud více píšete, můžete zvolit za stejnou cenu 166 SMS a pouhých 23 minut. Minuty a volání je samozřejmě možné volně kombinovat, pokud používáte také mobilní internet, máte možnost zakomponovat do částky také cenu za internetové služby. Ceny tarifů ČEZ Mobil jsou opravdu výhodné, nabízí zákazníkům levné volání za nízké ceny.

Přehled tarifů operátora ČEZ Mobil

  • Tarif na míru Mobil od ČEZ
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!