City mobile logo

City mobile tarify

O virtuálním operátorovi City mobile

City mobile je virtuální operátor, který vznikl v roce 2013 a má výhradně český kapitál. Jedná se o mladého virtuálního operátora, který při poskytování svých služeb využívá síť společnosti Vodafone. Nabízí klientům také hlasové i datové služby v síti GSM a snaží se nabídnout co nejvýhodnější služby, aby se v brzké době stal jedním z předních virtuálních operátorů v Česku.

City mobile se snaží dostat do povědomí například prostřednictvím sociálních sítí a láká především na levné volání v rámci sítě, ale také na další bonusy. Klienti například mohou využít speciální akci a zakoupit si služby City mobile v den svých narozenin nebo svátku, kdy získají 20% slevu. Klienti si mohou, stejně jako u dalších operátorů, pořídit telefony za výhodné ceny při vyřízení tarifu u City mobile a získají navíc bonusový kredit k jejich tarifu.

Pokud Vás zaujala nabídka operátora City mobile, není nic jednoduššího než si ji porovnat s nabídkami ostatních operátorů. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

City mobile nabízí klientům několik typů tarifů, mezi nejoblíbenější z nich patří například tarif s názvem Sekundovka. Za tento tarif zaplatí klient pouhých 34 Kč měsíčně. Nezískává sice žádné volné minuty ani SMS, volání do sítí jiných operátorů však má pouze za 1,80 Kč za minutu. Tarif je vhodný především pro jedince, kteří nevolají často a nechtějí platit zbytečně vysoké měsíční paušály. Pro rodiny je zajímavý také tarif Rodina, který stojí 449 Kč měsíčně a pod jedním účtem mohou být až 3 SIM karty. Jeho uživatelé získávají 300 volných minut a 60 SMS. Ceny tarifů City Mobile patří mezi nejvýhodnější, proto jsou tarify u zákazníků opravdu oblíbené.

Přehled tarifů virtuálního operátora City Telecom

  • SEKUNDOVKA
  • CITY MINI
  • CITY STANDARD
  • CITY MAX
  • CITY RODINA
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!