Connectica logo

Connectica tarify

O virtuálním operátorovi Connectica

Connectica je virtuální operátor, který se od ostatních liší hlavně tím, že není provozován společností, ale živnostníkem. Jedná se o podnikatele Radka Vymazala, který se zaměřuje nejen na provoz virtuálního operátora, ale také na tvorbu www stránek. Přestože se může zdát zvláštní, že virtuálního operátora provozuje soukromník, Connectica je řádně registrovaná u Českého telekomunikačního úřadu a poskytuje služby jako každý jiný operátor. Využívá síť společnosti T-Mobile a nabízí hlavně individuální přístup k zákazníkům.

Všichni zákazníci si mohou sami kontrolovat, kolik měsíčně provolají, na internetu. Při přechodu k novému operátorovi Connectica musejí klienti zaplatit 100 Kč za novou SIM kartu a 220 Kč uhradí, pokud si nechají převést své stávající číslo. Klienti však nemusejí platit žádné měsíční poplatky za vedení SIM karty jako u některých jiných operátorů.

Výhodné ceny volání jsou u virtuálního operátora Connectica samozřejmostí. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Connectica nabízí klientům šest typů tarifů. Ceny volání jsou u všech tarifů stejné, v rámci sítě zaplatí klienti pouze 0,49 Kč za minutu, volání do ostatních sítí je o korunu dražší. SMS v síti Connectica jsou za pouhých 0,58 Kč a do jiných sítí zaplatí zákazníci 1,39 Kč za SMS. Nejlevnější z tarifů má název Tarif 50 volání, klienti za 50 Kč měsíčně a získávají 10 volných minut. Zákazníkům, kteří hodně volají, se vyplatí tarif za 200 Kč měsíčně, v němž získávají 120 volných minut. Pokud spíše píšete SMS, bude pro vás vhodný tarif za 199 Kč, v němž je 150 SMS zdarma. K tarifům je možné zakoupit výhodné datové balíčky.

Přehled tarifů virtuálního operátora Connectica

  • Tarif 50 volání
  • Tarif 100 volání
  • Tarif 200 volání
  • Tarif 49 SMS
  • Tarif 99 SMS
  • Tarif 199 SMS
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!