COOP Mobil logo

COOP Mobil tarify

O virtuálním operátorovi COOP Mobil

COOP Mobil je virtuální operátor, který je společným projektem skupiny COOP, jež provozuje prodejny s potravinami, a společnosti Vodafone Czech Republic. Klienti COOP Mobil volají právě v síti operátora Vodafone. Virtuální operátor účtuje svým klientům volání po vteřinách, nikoliv po minutách, jak je běžné u některých operátorů. COOP Mobil nabízí zvýhodněné volání zákazníkům, kteří pravidelně nakupují v obchodní síti COOP.

Sleva na služby COOP Mobil činí 20 % na volání i na SMS. Klienti ji získají za každý nákup v prodejně řetězce COOP, který je vyšší než 100 Kč. Zákazník dostane slevu vždy na následující týden, kupony není možné sečíst. Jak můžete uplatnit slevu? Nejlepším způsobem je odeslání SMS zdarma s datem nákupu a kódem vaší účtenky, máte však také možnost přinést na prodejnu platový nosič, v němž byla umístěna SIM při jejím zakoupení.

Tarify COOP Mobil jsou výhodné především pro zákazníky prodejny, může si je však pořídit každý, protože mají výhodné podmínky. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

COOP Mobil nabízí zákazníkům tři druhy tarifů, z nichž si vybere téměř každý. První možnost je předplacená SIM karta, na kterou si klienti dobíjejí kredit bez nutnosti podepsat smlouvu. Je možné dobíjet si již od částky 150 Kč, která je platná tři měsíce od posledního dobití. Zákazníci, kteří preferují paušál, si mohou zvolit mezi tarify STANDARD a RODINA. Měsíční paušál standardního tarifu činí 199 Kč a klienti získávají 60 minut a 60 SMS. Tarif RODINA lze uzavřít na 1 až 3 SIM karty a klienti sdílejí 200 minut a 200 SMS za 659 korun měsíčně.

Přehled tarifů virtuálního operátora COOP Mobil

  • Tarif START
  • Tarif STANDARD
  • Tarif RODINA
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!