Dragon logo

Dragon tarify

O virtuálním operátorovi Dragon

Virtuální operátor Dragon poskytuje klientům služby v oblastech, jako jsou informační technologie nebo internetové služby. Jedná se o českou společnost, která vznikla v roce 1990 a od té doby nabízí klientům pouze kvalitní služby. Dragon je regionálním poskytovatelem internetu a dalších služeb, který provozuje také e-shop s mobilními telefony.

Díky kombinaci různých produktů může virtuální operátor Dragon nabídnout klientům zajímavé balíčky, kde zkombinuje televizi, mobilní služby a internet. Virtuální operátor se snaží poskytovat co nejjednodušší služby, které budou levné, kvalitní a vhodné pro každého.

Pokud si chcete pořídit levné volání a uvažujete, který operátor je pro Vás nejvýhodnější, měli byste zjistit také nabídku operátora Dragon. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Společnost Dragon nabízí služby virtuálního operátora stávajícím zákazníkům i lidem, kteří zatím služeb společnosti nevyužili. Klienti si mohou zvolit jeden ze čtyř výhodných tarifů. Ve všech tarifech, kromě neomezeného tarifu, je zákazníkům účtováno 1,50 Kč za volání a 1,50 Kč za SMS do všech sítí, což je velice výhodná cena. Tarify stojí od 80 Kč do 228 Kč a nabízejí volné minuty i SMS. Nejdražší neomezený tarif získají klienti za 498 Kč měsíčně, internet v této částce obsažen není.

Přehled tarifů virtuálního operátora Dragon

  • MobilCall 30
  • MobilCall 100
  • MobilCall 100Net
  • MobilCall NoLimit
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!