logo

Euro Operator tarify

O virtuálním operátorovi Euro Operator

Euro Operator virtuální operátor je projektem prodejce elektroniky Euronics a dalších partnerů. Prostřednictvím firmy Quadruple působí v síti operátora Vodafone. SIM karta od virtuálního operátora Euro Operator je velice levná, její pořízení je zcela zdarma a aktivace stojí pouze 1 korunu. Také přenesení stávajícího telefonního čísla stojí pouze 1 Kč, nové číslo je zdarma. Pokud si ho zákazníci chtějí sami vybrat z nabídky, zaplatí poplatek 95 Kč. Dalším nákladem při příchodu je pouze vratná kauce 300 korun.

Zákazníci spravují své služby prostřednictvím internetu, kde si mohou například zkontrolovat, kolik provolali. Také mají možnost aktivovat doplňkový balíček či dobít svůj kredit. Euro Operator vyžaduje, aby si zákazníci nabíjeli svůj mobilní účet předem, takže vlastně postupují stejně jako uživatelé předplacených karet. V případě, že přečerpáte svou nabitou částku, dojde k zablokování služeb operátorem Euro Operator.

Virtuální operátor Euro Operator je vhodný pro všechny zákazníky, kteří nechtějí platit vysoké účty za volání a nechtějí se dostat do dluhu. Klienti totiž platí všechny služby předem. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Euro Operator nabízí pouze jediný tarif, který se nazývá Flexi, a zákazníci si jej mohou přizpůsobit vlastním potřebám. Měsíční paušál je 79 Kč a celková částka, kterou zaplatíte za volání a SMS, se odvíjí od počtu provolaných minut. Čím více minut provoláte, tím levnější jsou Vaše služby. Například za prvních 50 minut zaplatí zákazník operátora 95 Kč, měsíční paušál se započítává do ceny, to znamená, že zákazníci jej neplatí extra navíc. Dalších 50 minut již stojí pouze 85 Kč, a pokud provolá zákazník více než 500 minut, každá další minut je zadarmo.

Přehled tarifů virtuálního operátora Euro Operator

  • Univerzální FLEXI tarif
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!