Fast Mobile logo

Fast Mobile tarify

O virtuálním operátorovi Fast Mobile

Fast mobile je virtuální operátor, který je provozován pražskou společností Fast Communication. Ta poskytuje také internet, VOiP volání nebo IPTV. Virtuální operátor využívá síť společnosti T-Mobile, takže má kvalitní pokrytí v celé České republice. Operátor požaduje po zákaznících zálohu v hodnotě 1000 Kč, výpovědní lhůta je pouze jeden měsíc. Webové stránky operátora zatím nejsou dokončené, proto se zákazníci nemohou dozvědět spoustu zásadních informací a důležitá fakta o Fast Mobile chybí.

Pokud se však chcete dozvědět důležité informace o tarifech Fast Mobile, není nic jednoduššího, než využít srovnání tarifů operátorů podle Vašich kritérií. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Fast Mobile nabízí zákazníkům tarifikaci 60+1 u všech svých tarifů. Tarify jsou čtyři a liší se v ceně a ve službách, které zákazníci získají. Nejlevnější tarif Small stojí pouze 45 Kč a klienti nemají žádné volné minuty. Volání do vlastní sítě stojí 1,30 Kč a do ostatních sítí volají uživatelé tohoto tarifu za 2,20 Kč. Nejdražším tarifem je XLarge, který stojí 379 Kč a nabízí uživatelům 300 volných minut, volání v síti za 1 Kč a do ostatních sítí za 2 Kč.

Přehled tarifů virtuálního operátora Fast Mobile

  • Small
  • Medium
  • Large
  • XLarge
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!