FAYN logo

FAYN tarify

O virtuálním operátorovi FAYN

FAYN Telecommunications provozuje od roku 2002 virtuálního operátora, jenž klientům umožňuje volání přes internet. Tento způsob má název VoIP a společnost se snaží nabídnout volání za nejvýhodnější ceny na trhu. Síť operátora FAYN není vhodná jen pro soukromníky, ale také pro firemní klienty či dokonce pro call centra. Od roku 2013 je FAYN i virtuálním mobilním operátorem, který kombinuje internetové volání s klasickými telekomunikačními službami přes GSM, jež funguje v síti T-mobile.

Virtuální operátor FAYN se snaží nalákat klienty především na kombinaci běžného volání s voláním po internetu, které mohou provozovat všichni uživatelé chytrých telefonů. Každý klient má stejné číslo pro volání přes síť i přes internet. Pokud se rozhodnete využít služby společnosti FAYN, získáte výhodnou kombinaci volání.

Volání u virtuálního operátora FAYN je výhodné především pro lidi, kteří vlastní chytrý telefon, na kterém mohou kombinovat běžné volání a VoIP volání. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

FAYN nabízí klientům různé typy tarifů, všechny je možné platit buďto fakturou nebo kreditní platbou předem. Virtuální operátor nabízí tarify, které kombinují telefonické volání a internetové hovory, ale také tarify, k nimž klienti nezískají novou SIM kartu, protože se jedná čistě o internetové tarify. Klienti si mohou k tarifům TOP, MEDIUM a BASIC sjednat také rozšiřující balíčky za výhodné ceny. Ceny tarifů jsou různé, například u tarifu BASIC musejí klienti provolat alespoň 200 Kč za tři měsíce, při zřízení je nutné dobít alespoň 300 Kč pro aktivaci SIM karty.

Přehled tarifů virtuálního operátora FAYN

  • Fayn TOP
  • Fayn MEDIUM
  • Fayn BASIC
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!