GoMobil logo

GoMobil tarify

O virtuálním operátorovi GoMobil

GoMobil je virtuální operátor, který využívá síť T-Mobile přes zprostředkovatele GTS Czech. Díky tomu má vysoké pokrytí v celé České republice. Provozovatelem GoMobil je společnost TERMS a.s., která sídlí v Českých Budějovicích. Virtuální operátor slibuje klientům, že mohou platit až o polovinu méně, než u jejich předchozího operátora. Klienti si mohou nechat staré, nebo si zvolit nové telefonní číslo.

Přechod k virtuálnímu operátorovi GoMobil je velice jednoduchý – zájemci jej mohou vyřídit prostřednictvím internetu. Klienti musejí podat výpověď u předchozího operátora, vybrat si vhodný tarif pro ně a zažádat o převedení čísla nebo o vytvoření nového. Smlouva není závazná a klienti mají stále přehled o tom, kolik provolali.

GoMobil patří v současné obě k vyhledávaným virtuálním operátorům, kterých je v České republice mnoho. Zákazníci si váží především výhodných cen, které nabízí. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

GoMobil má v nabídce dva tarify – START a NA MÍRU. Tarif START nabízí klientům volání za 0,90 Kč za minutu v síti GoMobil a za 1,90 Kč do jiných sítí. SMS jsou v rámci GoMobil za 1 Kč a do ostatních sítí zaplatí zákazníci 1,50 Kč za zprávu. Měsíční paušál je při těchto cenách nulový, zákazníci platí pouze za to, co provolali. Klienti, kteří chtějí využívat také internet v telefonu, si mohou připlatit paušální částku, za 50 Kč mohou vyčerpat 50 MB měsíčně. Náročnější zákazníci si mohou vytvořit tarif NA MÍRU přesně podle jejich potřeb.

Přehled tarifů virtuálního operátora GoMobil

  • START
  • NA MÍRU
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!