Gorila Mobil logo

Gorila mobil

O virtuálním operátorovi Gorila Mobil

Gorila Mobil se zaměřuje především na výhodné ceny internetu do mobilního telefonu. Pokud je pro vás nejdůležitější mobilní internet, který často využíváte a chcete ušetřit, Gorila Mobil bude ta pravá volba pro vás. Operátor je partnerem operátora O2, v jehož síti také zákazníci volají. Každý zákazník O2 má ceny volání do Gorily stejné, jako při volání do vlastní sítě.

Gorila Mobil nabízí jednoduché a transparentní tarify bez jakýchkoliv dlouhodobých závazků. Gorila Mobil má v nabídce dva tarify s paušálem i předplacenou SIM kartu. Pokrytí operátora je kvalitní v celé České republice.

Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači tarifů můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Gorila Mobil je virtuální operátor, který nabízí především levný internet do mobilu. Zákazníci však také volají za nízké ceny, běžná cena minuty je 2,50 Kč a SMS stojí 1,50 Kč. Pokud však aktivujete tarif EASY za 200 Kč měsíčně, získáte automaticky volání po 2. minutě zdarma a 0,5 GB mobilního internetu. Dalších 0,5 GB vyjde na 100 Kč a cena se snižuje s počtem využitých dat. Gorila Mobil nabízí kromě tarifu EASY také tarif PRO, který stojí 480 Kč měsíčně a zákazníci získávají celých 5 GB internetu a volání po druhé minutě zdarma.

Přehled tarifů virtuálního operátora Žlutá simka

  • SIM karta na kredit
  • Tarif EASY
  • Tarif PRO
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!