Ha-loo mobil logo

Ha-loo mobil tarify

O virtuálním operátorovi Ha-loo mobil

Ha-loo mobil patří mezi virtuální operátory, využívá síť společnosti T-Mobile. Operátor Ha-loo je provozován společností Ha-vel internet od roku 2005. Klienti mohou získat například výhodnou kombinaci mobilního a pevného volání, které společnost nabízí. Ha-loo mobil účtuje své služby po sekundách, proto zákazníci zaplatí jen tolik, kolik skutečně provolají. Virtuální operátor láká také na výhodné ceny volání do zahraničí.

Lidé, kteří se rozhodnou využít služby Ha-loo mobil, nemusejí podepisovat smlouvu, pravidelně si dobíjejí kredit. Samotná společnost Ha-vel působí v tuzemsku již od roku 1996 a své služby nabízí kromě České republiky také na Slovensku, v Polsku a v dalších středoevropských zemích.

Pokud chcete volat levně do zahraničí, můžete si srovnat nabídky různých operátorů, kteří nabízejí výhodné ceny za tuto službu. Patří mezi ně také Ha-loo mobil. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Zákazníci operátora Ha-loo mobil si mohou sjednat mobilní, ale také pevné telekomunikační služby za výhodné ceny. Základní ceny za volání z mobilního telefonu patří mezi nejlevnější na trhu, klienti volají a posílají SMS v rámci sítě za pouhou korunu. Volání do ostatních sítí pak stojí o korunu více, tedy 2 Kč. SMS do sítí cizího operátora vyjde zákazníky na pouhých 1,30 Kč. Klienti si mohou zřídit Roaming, mezinárodní volání a další služby. Ha-loo mobil nabízí výhodné ceny volání v rámci svých tarifů. Využijte tarif za výhodnou cenu a můžete volat levně bez jakýchkoliv závazků.

Virtuální operátor Ha-loo mobil nenabízí tarify, ale předplacenou kartu a další služby

  • Předplacená karta Ha-loo mobil
  • Pevná linka Ha-loo mobil
  • VoIP volání
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!