Kaktus logo

Kaktus tarify

O virtuálním operátorovi Kaktus

Kaktus je virtuální operátor, který patří mezi vedlejší projekty T-Mobile. Zaměřuje se především na mladé lidi, poskytuje například zdarma připojení na Facebook, který je v současné době nejoblíbenějším komunikačním kanálem a nejužívanější sociální sítí. Zákazníci operátora Kaktus si mohou pořídit předplacenou SIM kartu, ke které je možné zakoupit dodatečné balíčky se službami. Předplacenou SIM kartu však mohou používat i bez jakéhokoliv balíčku.

Kaktus nabízí nejvýhodnější tarifikaci 1+1, to znamená, že zákazníci volají od první vteřiny za cenu po vteřinách. Pokud si uživatel karty aktivuje některý z balíčků, získává zvýhodněné ceny, které platí po dobu jednoho měsíce. Zaplatí však určitý počet minut, a pokud jej nevyčerpá, minuty propadají. Protože se Kaktus zaměřuje na mladé, nabízí zdarma připojení na Facebook, ale také správu služeb prostřednictvím internetu. Všechny dotazy a připomínky se řeší prostřednictvím Facebooku.

Operátor Kaktus může být pro mladé lidi, kteří na internetu využívají nejčastěji Facebook, opravdu výhodný. Díky různým balíčkům navíc mohou volat za výhodnější ceny. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Kaktus nabízí předplacenou SIM kartu, kterou není nutné dobíjet každý měsíc, jako je to u některých druhů SIM karet. Základní cena volání je 2,90 Kč za minutu, SMS stojí 1,50 Kč. Za 1 MB internetu zaplatí uživatelé karty 1 korunu. Mají však možnost zvolit výhodné cenové balíčky, díky kterým je volání, SMS nebo internet levnější. Například za 50 Kč zakoupí zákazník 20 minut volání zdarma, 40 SMS nebo 80 MB internetu. Operátor nabízí také balíčky za 100 Kč nebo 300 Kč. Ceny tarifů u operátora Kaktus jsou opravdu výhodné. Nízká cena volání u tarifu s předplacenou kartou je samozřejmostí.

Přehled tarifů virtuálního operátora Kaktus

  • Předplacená SIM karta
  • Balíčky volání
  • Balíčky SMS
  • Balíčky internetu
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!