Klokan mobil logo

Klokan mobil tarify

O virtuálním operátorovi Klokan mobil

Klokan mobil je provozován společností Quadruple, která využívá síť operátora Vodafone. Zákazníci Klokan mobil se proto mohou spolehnout na kvalitní pokrytí signálem v celé České republice. Virtuální operátor má v nabídce jak předplacenou kartu, tak také tarif s proměnlivými sazbami podle počtu provolaných minut. Nabídka je proto výhodná hlavně pro klienty, kteří mají kolísavý stav volání každý měsíc.

Zatímco řada operátorů nabízí klientům tarifikaci po jednotlivých vteřinách, Klokan mobil počítá každou započatou minutu hovoru, v čemž je jeho nevýhoda. Naopak výhodné je volání pro lidi, kteří volají opravdu málo, s předplacenou kartou – mohou si dobít minimálně 200 Kč a platnost kreditu je celých 10 měsíců. Pokud vás služby zaujaly, a chcete se stát klientem Klokan mobil, můžete vše vyřídit online.

V případě, že telefonujete jen zřídka a neprovoláte hodně peněz, vyplatí se Vám předplacená karta Klokan mobil, u které nemusíte platit měsíční paušál. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Klokan mobil nabízí zákazníkům dva typy tarifů – předplacenou kartu a tarif s proměnlivými cenami, které se liší podle provolaných minut v každém měsíci. Tento tarif získává na oblibě. Princip spočívá v tom, že jeho uživatel zaplatí měsíční paušál pouze 40 Kč, získává volání v rámci sítě za 0,50 Kč za minutu a od 1. do 50. minuty platí 1,50 Kč za volání do jiné sítě. Od 51. Minuty již však zaplatí pouze 1,25 Kč, a pokud provolá více než 100 minut, každá následující ho stojí pouze 1 Kč do cizí sítě. Za aktivaci nové SIM karty platí noví zákazníci 100 Kč, za přenesení čísla činí poplatek 200 Kč.

Přehled tarifů virtuálního operátora Klokan mobil

  • Paušální tarif „Chytrý klokan“
  • Dobíjecí karta „Nabitý klokan“
  • Balíčky služeb k tarifu „Chytrý klokan“
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!