Komutel logo

Komutel tarify

O virtuálním operátorovi Komutel

Další virtuální operátor, který působí na trhu od roku 2013, je Komutel. Operátor provozuje své služby v síti jiného virtuálního operátora, kterým je 99 mobile. I přesto, že společnost nakupuje provoz sítě zprostředkovaně, může klientům nabídnout zajímavé ceny tarifů, které jsou vhodné především pro nenáročné klienty. Komutel se snaží nalákat nové zákazníky hlavně na transparentnost vlastních služeb a jednoduchý přechod od stávajícího operátora.

Cílem operátora Komutel je samozřejmě získat co nejvíce klientů. Při jeho dosahování však zároveň pomáhá lidem, nebo dokonce zvířatům. Zákazníci se proto mohou těšit tím, že část peněz, které zaplatí za služby operátora, putuje na charitativní účely. Komutel přispívá například na projekty vzdělání pro děti z SOS vesniček, ale také na opuštěná zvířata nebo na pomoc handicapovaným cyklistům.

Služby Komutel jsou zaměřeny především na zákazníky, kteří chtějí ušetřit. Tak je tomu i u řady dalších virtuálních operátorů. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Tarify od Komutel jsou vhodné téměř pro každého, protože nabídka je skutečně široká. Virtuální operátor v současné době nenabízí neomezený tarif, neboť trh je momentálně těmito tarify přesycen. Zaměřuje se proto především na méně náročné zákazníky. Společnost nemá v nabídce ani předplacenou kartu, nejlevnější tarif však začíná již na 30 korunách a má velice výhodné ceny volání. Zajímavý je také tarif HOOODNĚ, v němž klienti zaplatí 240 Kč a získávají 180 volných minut měsíčně.

Přehled tarifů virtuálního operátora Komutel

  • JenTak
  • SemTam
  • HOOODNĚ
  • Student Píši
  • Student Volám
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!