KT mobil logo

KT mobil tarify

O virtuálním operátorovi KT mobil

KT mobil je provozován společností KABELOVÁ TELEVIZE s.r.o., která působí na tuzemském trhu již od roku 1992, kdy vznikla. Hlavní činností společnosti je provoz kabelových rozvodů pro televizní vysílání, které jsou rozmístěny po celé České republice. Společnost má řadu spokojených klientů a patří mezi členy Asociace provozovatelů kabelové televize. Zákazníkům však kromě televizního vysílání nabízí také další služby, jako je internet, VoIP volání prostřednictvím internetu nebo v současné době velice populární službu virtuálního operátora KT mobil.

Zákazníci KT mobil mohou získat různé druhy telekomunikačních služeb pod jednou fakturou, protože společnost nabízí jak televizi, tak internet a mobilní volání. Pro klienty je možnost využít jednoho operátora na různé služby velice výhodná a hlavně přehledná. KT mobil nabízí služby prostřednictvím společnosti Quadruple v síti Vodafone.

V případě, že se rozhodnete ušetřit za volání, může být pro Vás výhodný právě KT mobile. Můžete zároveň využít další jeho výhody. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

KT mobil nabízí pět tarifů pro volání a SMS, které se pohybují v cenách od 89 Kč měsíčně až do 489 korun za měsíc. Nejdražší tarif má název Tým a je možné, aby předplacené jednotky sdílelo více lidí na několika SIM kartách, které jsou vedeny pod jedním účtem. Maximální počet SIM karet jsou tři. Uživatelé tohoto tarifu se dělí o 300 volných minut a 60 SMS. Ceny volání jsou u všech tarifů shodné, za volání do sítě KT mobil zaplatí klienti 0,70 Kč, mimo síť volají za 1,60 Kč. SMS do všech sítí stojí 1,20 korun.

Přehled tarifů virtuálního operátora KT mobil

  • Sólo
  • Sólo 60
  • Sólo 15
  • Sólo 100+
  • Tým
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!