L-Tel Mobil logo

L-Tel Mobil tarify

O virtuálním operátorovi L-Tel Mobil

L-Tel je poskytovatelem telekomunikačních služeb, který nabízí internet s vysokorychlostním připojením DSL, telefonní služby na pevnou linku a v současné době má v nabídce také mobilní služby pod operátorem L-Tel Mobil. L-Tel Mobil je klasický virtuální operátor, jenž využívá sítě jiného operátora. Samotný L-Tel provozuje své služby v síti jednoho z našich nejvýznamnějších operátorů, kterým je T-Mobile.

L-Tel Mobil nabízí zákazníkům možnost přestoupit od jiného operátora se stávajícím číslem, za tuto službu klienti zaplatí 150 Kč. Přenos čísla je však zpoplatněn u spousty virtuálních operátorů, jedná se tedy o běžnou praxi. Pokud si pořídíte tarif od tohoto virtuálního operátora, výpovědní lhůta činí 2 měsíce.

Pokud se Vám zdají služby L-Tel Mobil výhodné, není se čemu divit – opravdu mohou být pro řadu lidí velice zajímavé, mají rozsáhlé cenové rozmezí. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

L-Tel Mobil nabízí svým klientům čtyři druhy tarifů v hodnotě od 43 korun až do 799 korun, tolik zaplatí zákazníci za neomezený tarif s 1 GB internetem. K dispozici jsou však také další výhodné balíčky pro celou rodinu, ke kterým mohou klienti získat až 3 SIM karty. Tarif Volá rodina a internet má v ceně dokonce internet a stojí klienta 999 Kč měsíčně. V každém tarifu L-Tel Mobil má rodina jiný počet volných minut, při jejich překročení je cena za volání ve všech třech tarifech pro rodinu za 1,50 Kč do všech sítí, SMS stojí 1,20 Kč.

Přehled tarifů virtuálního operátora L-Tel Mobil

  • Start
  • Volej
  • Volej +
  • Nonstop
  • Volá rodina
  • Volá rodina a internet
  • Volá rodina +
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!