LAMA mobile logo

LAMA mobile tarify

O virtuálním operátorovi LAMA mobile

LAMA mobile je virtuální operátor, který patří do investiční skupiny LAMA ENERGY GROUP. Jedná se o skupinu, která působí v různých odvětvích, jako je ropný průmysl nebo těžba plynu na jižní Moravě. LAMA působí na území České republiky i na Slovensku a v poslední době spustila projekt LAMA mobile, který přináší klientům výhodné volání.

LAMA mobile je poskytovatelem výhodných tarifů, které jsou vhodné nejen pro české domácnosti, ale také pro firmy. Jedná se o společnost, která se snaží nabídnout zákazníkům transparentní služby bez skrytých poplatků. Operátor se liší od ostatních hlavně tím, že neúčtuje ceny po minutách, ale po vteřinách a to hned od první vteřiny.

Virtuální operátor LAMA mobile je v současné době jedním z nejvyhledávanějších operátorů na tuzemském trhu. Od roku 2013 však působí v České republice řada dalších operátorů, každý nabízí trochu odlišné podmínky. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

LAMA mobile má širokou nabídku tarifů. Prvním z nich je například FÉROVÁ LAMA, kde se sazba za minutu automaticky snižuje při vyšším počtu provolaných minut. Čím více provoláte, tím levnější jsou pro vás služby LAMA. Neomezené volání zdarma a SMS za 1,50 můžete získat s tarifem UPOVÍDANÁ LAMA, který je za cenu 599 Kč. Pro skupiny je navíc dostupný tarif LAMÍ RODINKA, kde si členové volají mezi sebou zcela zdarma, poplatek se odvíjí od počtu členů.

Přehled tarifů virtuálního operátora LAMA mobile

  • Férová LAMA
  • Spořivá LAMA
  • Upovídaná LAMA
  • LAMÍ rodinka
  • Chytrá LAMA
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!