Metronet logo

Metronet tarify

O virtuálním operátorovi Metronet

Virtuální operátor Metronet je v provozu od roku 2013. Díky široké nabídce služeb si mohou klienti volit zajímavé balíčky služeb, které zahrnují jak volání, tak také internet nebo televizi. Metronet využívá síť operátora T-Mobile a v současné době má přidělených 10 tisíc telefonních čísel, které může nabídnout svým klientům.

Firma Metronet je významným poskytovatelem telekomunikačních služeb, který má své místo na českém trhu již od roku 2003. Nejprve působila pouze na území Prahy, rozšířila se však také do dalších krajů v Česku. Hlavní oblastí, kterou se Metronet zabývá, jsou internetové služby, zároveň však nabízí také televizní vysílání nebo VoIP volání přes internet. Klienti si oblíbili Triple Play balíček, v němž získávají televizi, volání i internet v jednom. Metronet nabízí služby jak soukromým osobám, tak také firmám.

Pokud se rozhodnete využít služeb operátora Metronet, získáte tak zajímavé ceny volání, které virtuální operátor nabízí. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Zákazníci, kteří chtějí pouze tarif na volání, bez jakýchkoliv dalších služeb, si mohou pořídit tarif již za 50 Kč měsíčně a jinou možnost u Metronetu vlastně nemají. Volání do všech sítí vyjde s tímto tarifem na 1,80 Kč za minutu, SMS stojí 1,50 Kč. 100 MB internetu je pak možné dokoupit za 75 korun, například 500 MB však lze pořídit již za 160 Kč a 2 GB vyjdou klienta na 380 korun, ceny internetu proto můžeme považovat za výhodné.

Přehled tarifů virtuálního operátora Metronet

  • Mobilní tarif za 50 Kč
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!