Mikrotech logo

Mikrotech tarify

O virtuálním operátorovi Mikrotech

Virtuální operátor Mikrotech začal nabízet své služby v roce 2013. Společnost s názvem Mikrotech je českou firmou, která vznikla v roce 1996. V roce 2006 nabídla svým zákazníkům VoIP služby, které jim umožňují jednoduché volání prostřednictvím internetu, které oceňují hlavně uživatelé chytrých mobilních telefonů. Ceny Mikrotech jsou velice konkurenceschopné a výhodnější než u řady dalších poskytovatelů internetového volání.

Mikrotech začala v roce 2013 nabízet také mobilní volání a stala se tak jedním z virtuálních operátorů, kteří působí na našem trhu. Klienti mohou využít zajímavé propojení volání v síti VoIP a v klasické GSM síti, což jim umožní volat za nejvýhodnější ceny. Nový virtuální operátor nabízí zákazníkům možnost využívat své služby díky předplacené kartě, jejíž dobití bude velice snadné a rychlé.

Pokud chcete výhodně kombinovat volání z mobilního telefonu v běžné síti s levným voláním VoIP, máte možnost využít nabídku operátora Mikrotech. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Zákazníci operátora Mikrotech si mohou zvolit jeden z pěti cenově výhodných tarifů, které jsou jim k dispozici. Nejlevnějším tarifem je ATTO, který stojí pouze 39 Kč měsíčně. Klienti volají za 1,50 Kč do sítí jiných operátorů z GSM, cena volání v síti VoIP je 0,59 Kč za minutu. Nejdražší tarif s názvem NANO stojí 450 korun a klienti mají 250 minut na GSM zadarmo, za minuty navíc zaplatí 1,40 Kč a volání přes internet stojí opět 0,59 Kč. Cena jedné SMS je u všech tarifů v hodnotě 1 koruny.

Přehled tarifů virtuálního operátora Mikrotech

  • ATTO
  • FEMTO
  • PIKO
  • NANO
  • MIKRO
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!