MOBIL 21 logo

MOBIL 21 tarify

O virtuálním operátorovi MOBIL 21

MOBIL 21 patří mezi české virtuální operátory, kteří nabízejí výhodné služby svým zákazníkům. Operátor se snaží nabídnout klientům především dostupné produkty, za které neutratí měsíčně vysoké sumy. Protože MOBIL 21 patří pod společnost Ipex, která nabízí také řadu dalších telekomunikačních služeb, zákazníci mohou získat zajímavé balíčky, v nichž je například internet, televize nebo pevná linka.

Společnost Ipex působí v České republice již od roku 1992, má proto dlouhou tradici na tuzemském trhu a řadu zkušeností. Virtuálního operátora MOBIL 21 spustil jeho provozovatel až v roce 2013, kdy v České republice vzniklo mnoho virtuálních operátorů. MOBIL 21 využívá síť operátora Vodafone, proto je jeho pokrytí téměř 100%.

MOBIL 21 nabízí především levné tarify, které jsou výhodné především pro zákazníky, kteří nechtějí utrácet vysoké částky za volání. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

MOBIL 21 se snaží nabídnout levné a dostupné služby, které využívají hlavně zákazníci s nižšími výdaji za telefon. Ceny za volání se obvykle pohybují mezi 200 až 300 korunami měsíčně. Ceny tarifů se mohou mírně lišit u jednotlivých lokálních operátorů, protože každý z nich nabízí různé výhodné balíčky. Pro orientaci Tarif 199 stojí 199 Kč a klienti získávají 100 minut a 20 SMS do všech sítí, volání stojí 2,50 Kč za minutu a SMS 1,50 Kč. Uživatelé Tarifu 250 získávají 180 volných minut ve vlastní síti a 50 minut do ostatních sítí.

Přehled tarifů virtuálního operátora MOBIL 21

  • Tarif 199
  • Tarif 250
  • Balíček Standard
  • Balíček Výhoda
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!