MOBIL.CZ logo

MOBIL.CZ tarify

O virtuálním operátorovi MOBIL.CZ

MOBIL.CZ je provozován společností MAFRA a.s. Jedná se o virtuálního operátora, který jako první nabídl internet do mobilu zcela bez poplatků. Zákazníci MOBIL.CZ mohou využívat bezplatný mobilní internet díky předplacené kartě, kterou si musejí dobít pouze jednou za šest měsíců. Jedná se o neobvyklou nabídku, která se opravdu vyplatí lidem, kteří chtějí ušetřit za internet.

Kromě internetu zdarma však MOBIL.CZ nabízí klientům také možnost volat a posílat SMS za velice příznivé ceny. Zákazníci nemusejí podepisovat smlouvu ani nejsou vázáni žádnými závazky. Každý zákazník má automaticky internet do mobilu, který může využívat neomezeně. Po vyčerpání 200 MB nebo po uplynutí 30 dnů od posledního dobití karty se internet zpomalí. Virtuální operátor se snaží svou nabídkou nalákat hlavně zákazníky, kteří nechtějí utrácet zbytečně hodně peněz za mobilní služby.

Internet v mobilním telefonu je v současné době velice oblíbenou službou, kterou využívá řada zákazníků. Pokud i Vy patříte mezi ně, můžete zvážit nabídku operátora MOBIL.CZ. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

MOBIL.CZ nabízí zákazníkům poměrně výhodné ceny za volání a SMS v rámci svého tarifu. Zákazníci mohou volat do všech sítí již za 2,50 Kč za minutu, SMS posílají pouze za 1,50 Kč. Každý si může vyřídit přenos telefonního čísla od jiného operátora zadarmo, což není u většiny virtuálních operátorů a jejich tarifů obvyklé. Po první minutě se počítá cena volání za sekundu, proto klienti zaplatí pouze za tolik sekund, kolik opravdu provolají. MOBIL.CZ nabízí pouze předplacenou kartu, která nabízí v rámci tarifu hlavně levné volání a SMS do všech sítí v České republice.

Přehled tarifů virtuálního operátora MOBIL.CZ

  • Předplacená SIM karta MOBIL.CZ
  • Balíček Datuji v Unii
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!