Nej MOBIL logo

Nej MOBIL tarify

O virtuálním operátorovi Nej MOBIL

Nej MOBIL je virtuální operátor, kterého začala provozovat společnost Nej TV. Jedná se o poskytovatele kabelové televize, který momentálně expanduje také na trh s telekomunikačními službami, jako je internet nebo pevná linka. Nej MOBIL provozuje své služby pod firmou GTS Czech.

Nej MOBIL nabízí zákazníkům neobvyklou tarifikaci – neúčtuje ceny hovorů po minutách nebo po vteřinách, jako většina ostatních, ale po půl minutách. Klienti si mohou pořídit internet do mobilu, který je velice cenově výhodný a zákazníci zaplatí za 1 MB pouze 0,70 Kč. Nová SIM karta vyjde u operátora na 100 Kč, další stokorunu připlatí klienti za její odeslání. Převedení čísla je zpoplatněno částkou 300 Kč.

Volání, u něhož se započítá zákazníkovi pouze cena za půl minuty, je rozhodně výhodnější, než tarifikace 60+60, kterou nabízejí někteří operátoři. Proto jsou služby Nej MOBIL poměrně výhodné. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Nej MOBIL nabízí klientům pouze jeden tarif, který stojí zákazníky 20 Kč měsíčně. Zákazníci sice nezískávají žádné volné minuty či SMS, ale ceny volání v síti jsou velice výhodné. Klienti zaplatí pouze 0,50 Kč za minutu volání ve vlastní síti, proto se vyplatí přejít k operátorovi se svou rodinou nebo s přáteli. Volání do cizích sítí je však také poměrně výhodné, stojí pouze 1,60 Kč za minutu. Klienti musejí po přechodu k operátorovi uhradit kauci v hodnotě 500 Kč, kterou operátor po půl roce bezproblémového placení vrátí. Volání s tarifem od Nej MOBIL se vyplatí, protože je levnější než u řady jiných tarifů.

Přehled tarifů virtuálního operátora Nej MOBIL

  • Tarif Nej
  • Balíček 3 v 1
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!