NETBOX Mobil logo

NETBOX Mobil tarify

O virtuálním operátorovi NETBOX Mobil

Síť NETBOX je v České republice v provozu již od roku 1998. Zákazníci mohou využívat internet, televizní přenos, ale také pevnou linku. V roce 2013 nabídla společnost SMART Comp. a. s., která síť provozuje, také služby nového operátora, jenž poskytuje mobilní služby ve vysoké kvalitě. Firma si zakládá hlavně na vysoké technické úrovni svých služeb, její produkty využívají jak soukromí klienti, tak také společnosti.

Virtuálního operátora NETBOX využili po jeho nástupu na trh hlavně stávající zákazníci společnosti, ale také noví klienti, které nalákaly jeho výhodné ceny. Všichni oceňují především možnost objednat si balíček s výhodnou kombinací volání, internetu a televize. Díky tomu mají přehled o všech svých výdajích na jednom místě. NETBOX provozuje své služby v síti T-Mobile.

Jako zákazník operátora NETBOX Mobil máte možnost využívat různé výhody, které operátor nabízí zákazníkům. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

NETBOX Mobil nabízí zajímavé ceny svých tarifů. Například klienti, kteří chtějí volat bez paušálu, nemusejí platit žádné měsíční poplatky a zaplatí za volání ve vlastní síti jen 1,50 Kč za minutu, do ostatních sítí platí 2,50 Kč. SMS stojí 1,50 Kč. Ceny volání jsou stejné i u dalších tarifů, například v tarifu NETBOX Mobil zaplatí zákazník 250 Kč a získá 50 minut volání do všech sítí zdarma. Zákazníci operátora NETBOX Mobil si mohou užívat levné ceny volání v rámci všech jeho tarifů.

Přehled tarifů virtuálního operátora NETBOX Mobil

  • NETBOX Mobil bez paušálu
  • NETBOX Mobil
  • NETBOX Mobil Internet 100 MB
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!