Odorik logo

Odorik tarify

O virtuálním operátorovi Odorik

Odorik působí v tuzemsku již delší dobu na poli internetového volání VoIP. Poskytuje služby mnoha spokojeným zákazníkům, jejichž řady se stále rozrůstají. Úspěch byl také jedním z důvodů, proč se Odorik stal také virtuálním operátorem, který nabízí i služby prostřednictvím sítě GSM. V současné době klienti rádi využívají hlavně kombinaci GSM volání a výhodného VoIP volání, k němuž potřebují připojení k internetu. Klienti mohou volat ze svého chytrého telefonu, z počítače, IP telefonu či adaptéru.

Virtuální operátor Odorik je výhodný pro všechny zákazníky, kteří nechtějí podepisovat dlouhodobou smlouvu. Nabízí výhodné volání pro každého. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Odorik se stal virtuálním operátorem, který rozšířil své VoIP služby také o volání v klasické GSM síti. Zákazníci si mohou pořídit předplacenou kartu, ke které nepotřebují podepisovat žádnou smlouvu a nejsou nuceni platit paušál. Vše je tedy zcela nezávazné. Klienti získávají velice zajímavé ceny volání a hlavně SMS, které stojí pouze 1 Kč do celého světa. Za volání v síti Odorik zaplatí volající 0,59 Kč, při volání do sítí jiných operátorů a na pevnou linku stojí hovor 1,69 Kč. Platnost kreditu je na kartě neomezená. Odorik nabízí v rámci svého tarifu opravdu výhodné volání a SMS, které je levnější než u řady jiných tarifů.

Přehled tarifů operátora Odorik

  • Předplacená karta Odorik
  • Levné volání z internetu
  • Vlastní telefonní číslo
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!