One Mobile Česká republika a.s. logo

One Mobile tarify

O virtuálním operátorovi One Mobile

One Mobile je virtuální operátor, který má na poli telekomunikací své stálé místo a neustále se rozvíjí. Nabízí zákazníkům volání na pevnou linku, internetové připojení i mobilní volání. Společnost One Mobile Česká republika a.s. je virtuálním operátorem, který využívá síť operátora T-Mobile, poskytuje však také řadu dalších telekomunikačních služeb, které jsou pro klienty velice výhodné a zajímavé. Virtuální operátor byl založen společností One Energy, která nabízí zákazníkům prodej elektřiny a plynu. Přenos čísla od stávajícího operátora je zdarma.

Virtuální operátor One Mobile nabízí výhodné ceny volání v různých cenových kategoriích od nejlevnějších tarifů až po tarify, které jsou vhodné pro klienty, jež volají častěji. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

One Mobile nabízí klientům tři druhy mobilních tarifů. Jeden z nich je bez měsíčního paušálu a klienti platí 1 Kč za volání ve vlastní síti a 1,50 Kč za volání do sítí jiných operátorů. SMS stojí 1 korunu a 1 MB internetu také tolik. Výhodou tarifu je, že nemá žádné minimální plnění, hodí se proto pro lidi, kteří telefonují málo. Zajímavý je tarif START za 249 Kč, v němž mají klienti neomezené volání a SMS do vlastní sítě zdarma a do ostatních sítí volají za 1,50 Kč za minutu. Neomezený tarif vyjde klienty na 599 Kč měsíčně a mají kromě neomezeného volání a SMS také 1,2 GB dat.

Přehled tarifů virtuálního operátora One Mobile

  • Neomezený START
  • Dohoda NA JEDNIČKU
  • Neomezený ONE
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!