OpenCall mobile logo

OpenCall tarify

O virtuálním operátorovi OpenCall

OpenCall mobile je jedním z nejstarších virtuálních operátorů v České republice. Zatímco většina operátorů vznikla až v roce 2013, OpenCall mobile vstoupil na tuzemský trh již v roce 2011. Nabízel zákazníkům velice výhodné ceny volání, provozoval však své služby v síti CDMA, v níž nefungovaly běžně zakoupené mobilní telefony. Navíc signál CDMA nebyl dostupný všude, což byla velká výhoda operátorů, kteří používali síť GSM.

V klasické síti GSM začal operátor OpenCall nabízet své služby až v roce 2013. Zakládá si hlavně na výhodných cenách volání do zahraničí, nabízí zákazníkům velice výhodný roaming. Operátor se přizpůsobuje této strategii také přeložením svých stránek do anglického jazyka, kterému rozumí většina zahraničních zákazníků.

Pokud patříte k lidem, kteří často volají do zahraničí, máte v cizí zemi například rodinu nebo přátele, vyplatí se Vám služby virtuálního operátora OpenCall. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

OpenCall má v nabídce čtyři druhy tarifů. Dva z nich jsou zaměřeny na tuzemské volání, nejsou však oproti nabídkám jiných virtuálních operátorů nijak převratné. Za minutu volání ve vlastní síti v tarifu OpenCall, který je zdarma, zaplatí zákazníci 1,50 Kč, do ostatních sítí se dovolají za 2,50 Kč. Pokud si pořídí tarif OpenCall +, volání v síti je za korunu a mimo ni za 1,90 Kč s měsíčním paušálem 150 Kč. Výhodnější jsou tarify do zahraničí, které se zaměřují především na Vietnam, Sovětský blok nebo Slovensko.

Přehled tarifů virtuálního operátora OpenCall

  • OpenCall easy
  • OpenCall +
  • OpenCall Africa
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!