logo

Oskarta tarify

O virtuálním operátorovi Oskarta

Oskarta je projektem operátora Vodafone, který v roce 2005 převzal českého operátora Oskar. Vodafone se snaží výhodnou předplacenou kartou reagovat na vznik řady virtuálních operátorů, kteří nabídli výhodné ceny volání. Zájemci o Oskartu si mohou vybrat ze dvou typů karet. Pokud si zákazník zvolí zaslání karty zdarma, získá kartu s kreditem 10 Kč, pokud ji zašle za 169 Kč, má nabitý kredit 100 Kč, tato možnost však není příliš výhodná.

Uživatelé Oskarty si mohou dobíjet kredit na kartu stejně, jako u všech karet Vodafone – tedy dobíjecími kupony, platebními terminály nebo internetovým bankovnictvím. Zákazníci spravují veškeré své služby prostřednictvím internetu. Pokud si pořídíte Oskartu, virtuální operátor Vám zajistí nejen výhodné ceny volání, ale máte možnost připojit se také na internet. Po první minutě je každá další minuta účtována po vteřinách, tarifikace je proto 60+1.

Oskarta je vhodná pro každého, kdo nechce platit měsíční paušál a raději preferuje výhodné ceny s předplacenou kartou. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Všichni zájemci o Oskartu si ji mohou pořídit zcela zdarma s kreditem 10 Kč. Zákazníci nemusejí platit žádný měsíční paušál, hradí pouze to, co provolají. Za volání jim Oskarta účtuje 2 Kč za minutu, SMS stojí 1,50 Kč. Po první minutě účtuje operátor po vteřinách. Zájemci o internet do mobilu si mohou pořídit 60 MB internetu na týden, balíček stojí 49 Kč, za dokoupení dalšího zaplatí zákazník pouze 39 Kč. Je možné pořídit si také 200 MB internetu na měsíc, tento produkt vyjde na 149 Kč a při opakovaném využití v měsíci pouze na 99 korun. Tarif virtuálního operátora Oskarta je opravdu výhodný a zajišťuje zákazníkům nízké ceny volání, které jsou lepší než u řady dalších tarifů.

Přehled tarifů virtuálního operátora Oskarta

  • Předplacená karta Oskarta
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!