OtavaNet logo

OtavaNet tarify

O virtuálním operátorovi Otava Net

OtavaNet je společnost, která nabízí zákazníkům nejen služby virtuálního operátora, ale také telekomunikační služby jako je internet a VoIP volání. Společnost nabízí mobilní služby jak běžným zákazníkům, tak také firmám, obcím nebo korporacím. Snaží se nabídnout všem co nejlepší podmínky a služby přesně na míru. Převod stávajícího telefonního čísla do sítě OtavaNet stojí pouze symbolickou 1 korunu. Tarifikace je 60+60, operátor využívá síť T-Mobile.

Služby virtuálního operátora OtavaNet jsou vhodné téměř pro každého, zákazníci se mohou těšit na to, že získají zajímavé ceny volání s tímto operátorem. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

OtavaNet nabízí tři typy tarifů. První z nich je Mobil Relax, který se zaměřuje především na děti a seniory. Nenabízí v základu připojení k internetu, primární je důraz na komunikaci s rodinou, tarif vyjde na 60 Kč měsíčně. Druhým tarifem je tarif Mobil Optimal, který stojí 300 Kč, nabízí neomezené volání v síti a 250 minut do ostatních sítí. Nejdražší tarif vyjde na 700 Kč a má název Mobil Maximum. Nabízí neomezené volání a SMS a 1GB internetu.

Přehled tarifů virtuálního operátora OtavaNet

  • Mobil Relax
  • Mobil Optimal
  • Mobil Maximum
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!