PALMAfone logo

PALMAfone tarify

O virtuálním operátorovi PALMAfone

PALMAfone je virtuální operátor, který patří pod společnost s českým zázemím. Jedná se o poskytovatele telekomunikačních služeb, který může nabídnout velké zkušenosti v oblasti informačních i telekomunikačních technologií. Firma vznikla z bývalé společnosti HB Capital a přišla na trh s cílem nabídnout klientům výhodné ceny volání, což však zrovna nesplnila.

PALMAfone nabízí všechny tarify bez závazků. Klienti mohou získat zdarma novou SIM kartu s novým telefonním číslem, pokud však chtějí převést stávající telefonní číslo, zaplatí 300 Kč za převod a 99 Kč za aktivaci. Poměrně drahá je také cena dopravy, která stojí 199 korun. PALMAfone nabízí předplacenou kartu, u níž je platnost kreditu nezvykle krátká – pouze 1 měsíc.

Virtuální operátor PALMAfone nabízí jedny z nejméně výhodných služeb na tuzemském trhu. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

PALMAfone příliš neoslňuje ani cenami, které klientům nabízí. Zákazníci, kteří nechtějí platit žádný měsíční paušál, zaplatí za hovory do všech sítí 2,50 Kč a SMS jsou za 1,50 Kč. Další tarify jsou za paušální cenu 39 Kč a 139 Kč, u každého mírně klesá cena za volání i SMS. Rodiny si mohou pořídit tarif PF Rodina, který stojí 799 Kč a ceny jsou stejné, jako u tarifu za 139 korun, jen nabízí možnost sdílet účet několika SIM kartami, které mezi sebou volají zdarma. U žádného z tarifů nejsou volné jednotky ani cenové zvýhodnění do vlastní sítě.

Přehled tarifů operátora PALMAfone

  • PF Kredit
  • PF39
  • PF139
  • PR Rodina
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!