logo

Pět pohromadě tarify

O virtuálním operátorovi Pět pohromadě

Virtuální operátor Pět pohromadě je trochu jiným virtuálním operátorem, který vznikl za spolupráce operátora Vodafone se společností Vltava-Labe-Press, která vydává regionální Deníky. Jedná se o projekt, který má zajistit výhodné volání předplatitelům Deníku, nikomu jinému není volání s Pět pohromadě přístupné, protože má především nalákat nové odběratele Deníku. Přenos stávajícího telefonního čísla je pro zákazníky zcela zdarma.

Tarify Pět pohromadě mohou zákazníci kdykoliv bezplatně ukončit, nejedná se tedy o smlouvu se závazkem na určitý počet měsíců. Operátor účtuje po vteřinách již od začátku hovoru, zákazníci tedy využívají tarifikaci 1+1, která je nejvýhodnější. Všichni předplatitelé Deníku, kteří odebírají noviny 5 dní v týdnu, mohou získat jednu SIM kartu. Ti, kteří odebírají Deník 6 krát týdně, mohou získat dokonce dvě karty s tarifem Pět pohromadě.

Pokud jste předplatitelem Deníku nebo Vás tento titul zajímá a rádi byste se předplatitelem stali, můžete využít nabídku Pět pohromadě. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Pět pohromadě nabízí zákazníkům dva druhy tarifů – první z nich stojí 252 Kč a jeho uživatelé získávají 100 minut a 50 SMS do všech sítí zcela zdarma. Zároveň mohou využít neomezené volání a SMS na 4 čísla v síti Vodafone. Dražší tarif Pět pohromadě stojí 383 Kč a zákazníci mají 200 volných minut do všech sítí a neomezené SMS ve vlastní síti, také tohoto tarifu se týká volání v síti Vodafone. Cena volání je v obou tarifech stejná a poměrně vysoká – klienti platí 5,04 Kč za minutu.

Přehled tarifů virtuálního operátora Pět pohromadě

  • Pět pohromadě za 252 Kč
  • Pět pohromadě za 383 Kč
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!