PODA a.s. logo

PODA tarify

O virtuálním operátorovi PODA

PODA je poměrně známý virtuální operátor, který působí na tuzemském trhu a nabízí telekomunikační služby. Původně se jednalo o poskytovatele internetu, televize a VoIP telefonních hovorů, který začal fungovat v České republice již v roce 1996. PODA se zaměřuje hlavně na Moravu, kde má také řadu spokojených zákazníků.

Virtuální operátor PODA vznikl v roce 2013 a nabídl zákazníkům v celém Česku své bohaté zkušenosti na poli telekomunikačních technologií. Operátor využívá síť společnosti T-Mobile prostřednictvím firmy GTS. PODA může klientům v budoucnu nabídnout výhodnou kombinaci volání přes GSM a VoIP.

Zákazníci virtuálního operátora PODA se mohou těšit na pozitivní přístup společnosti a snahu o naplnění jejich potřeb. Služby jsou opravdu kvalitní a operátor má na trhu dlouhou tradici. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

PODA nabízí zákazníkům tarif v hodnotě 49 Kč. Klienti si mohou volat v rámci sítě za 0,39 Kč, do ostatních sítí volají za 1,49 Kč. Ceny volání jsou tedy poměrně zajímavé a patří k výhodnějším. Zákazník však nezískává pouze na základě paušálu žádné volné minuty, ty může získat až při kombinaci paušálu s jinými službami, jako je televize nebo internet či kombinace těchto produktů od společnosti PODA. Přenos čísla od stávajícího operátora stojí 249 Kč, tarifikace je 60+1. Ceny u tarifu PODA jsou opravdu zajímavé. V porovnání s některými jinými tarify ostatních operátorů je tarif PODA za 49 Kč velice výhodný.

Přehled tarifů virtuálního operátora PODA

  • Tarif PODA za 49 Kč
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!