Private Mobile logo

Private Mobile tarify

O virtuálním operátorovi Private Mobile

Private Mobile začal na tuzemském trhu nabízet služby virtuálního operátora až v roce 2014, jedná se tedy o mladého operátora. Snaží se zákazníkům nabídnout výhodné ceny, ale také tarify bez nutnosti podepisovat smlouvu a vázat se jako u velkých operátorů. Operátor nabízí předplacené karty. Kupony na dobití kreditu je možné dokoupit v hodnotách 250 Kč, 500 Kč nebo 1000 Kč.

Předplacené karty jsou však u operátora zpoplatněny také paušálem, který je počítán za den, což je poměrně matoucí. Zákazník však za měsíc zaplatí buďto 60 Kč v levnější a 180 Kč v dražší variantě bez získání volných minut.

Ceny virtuálního operátora Private Mobile, které uvádí na stránkách, mohou být pro některé zákazníky poměrně nepřehledné, protože jsou uvedeny poplatky za jeden den. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Private Mobile nabízí tři druhy tarifů. V levnějším tarifu STANDARD platí jeho uživatel 1,90 Kč za volání do jiných sítí a 1,50 Kč za hovory v síti vlastní. V tarifu VIP platí zákazník 1,50 Kč za hovor do cizí sítě a ve vlastní síti volá zdarma. SMS jsou do všech sítí v obou tarifech za 1,80 Kč. Pokud si chtějí klienti pořídit také internet do mobilu, za 1 GB zaplatí 425 Kč, což není zrovna nejvýhodnější nabídka na trhu. Třetím tarifem je tarif BUSINESS.

Přehled tarifů operátora Private Mobile

  • Tarif STANDARD
  • Tarif VIP
  • Tarif BUSINESS
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!