Relax Mobil logo

Relax Mobil tarify

O virtuálním operátorovi Relax Mobil

Relax mobil je virtuální operátor, který působí na území České republiky. Virtuální operátor nemá svou vlastní infrastrukturu, ale využívá síť jiného operátora, v tomto případě se jedná o síť společnosti T-mobile. Společnost Relax Mobil je členem nadnárodní skupiny BEI Multimedia Interactive, která zaměstnává v tuzemsku a v dalších evropských zemích jako je Polsko nebo Maďarsko více než 700 lidí. Společnost si zakládá na vysokém standardu svých služeb.

Virtuální operátor Relax Mobil se rozhodl vstoupit na tuzemský trh s jedním jediným tarifem, který činí pouhých 49,90 Kč měsíčně. Aby nalákala společnost nové zákazníky, první tisícovce klientů navíc odpustila paušál na dobu jednoho roku. V rámci tarifu mají klienti volání za 1,50 Kč za minutu, SMS vyjdou také na 1,50 Kč. Cena stahovaných dat se počítá za 1 MB, což se vyplatí pouze občasným surfařům.

Relax Mobil získává mezi zákazníky na oblibě, jeho tarify jsou velice výhodné a dostupné pro každého. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Relax Mobil nabízí opravdu výhodné tarify s levnými cenami volání a SMS v rámci všech tarifů. Zákazníci virtuálního operátora mohou volat také například s daty za korunu nebo s datovým balíčkem. Klient Relax Mobil si může sám rozhodnout, zdali si ponechá původní telefonní číslo, nebo začne volat se zcela novým číslem, které získá k jakémukoli tarifu.

Přehled tarifů virtuálního operátora Relax Mobil

  • Pouze VOLÁM
  • VOLÁM s daty za korunu
  • VOLÁM s datovým balíčkem
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!