RWE Mobil logo

RWE Mobil tarify

O virtuálním operátorovi RWE Mobil

RWE je dodavatelem elektřiny a plynu, který se rozhodl vstoupit na trh virtuálních operátorů. RWE Mobil se zaměřuje především na své stávající klienty, kterých je 1,8 milionů, zároveň však nabízí své služby i dalším zájemcům. RWE provozuje služby v síti operátora T-Mobile.

Zákazníci, kteří si zakoupí SIM kartu od RWE Mobil, získávají ihned kredit v hodnotě 300 Kč, proto se jim karta neprodraží, ale spíše vyplatí. Klienti oceňují fakt, že přenos čísla od původního operátora je bez poplatků, což není u všech virtuálních operátorů zvykem. Lidé si mohou dobíjet kredit přes samoobsluhu nebo bankomatem. Minimální částka je 200 Kč a má platnost po dobu 6 měsíců.

Společnost RWE má kvalitní a stabilní finanční zázemí a snaží se svým stávajícím zákazníkům nabídnout co nejvýhodnější volání s operátorem RWE Mobil. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Ceny volání s operátorem RWE jsou poměrně výhodné. Zákazníci volají za 2,30 Kč do všech sítí v České republice, do vlastní sítě pak platí pouze 1,30 Kč za minutu. Cena jedné SMS je 1,30 Kč do jakékoliv sítě. Tarifikace je u operátora 60+30, což znamená, že po provolané minutě se účtuje další půl minuta. Každý měsíc navíc zákazník platí 25 Kč poplatek, který je strháván z jeho kreditu. Volání s tarifem od operátora RWE Mobil je velice výhodné. V rámci tarifu je možné získat různé balíčky, tarif je pro některé zákazníky výhodnější než řada dalších tarifů od jiných operátorů.

Přehled tarifů virtuálního operátora RWE Mobil

  • Tarif RWE NABITO
  • Balíček 25MB internetu na den
  • Balíček 100 MB internetu na měsíc
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!