Sazka Mobil logo

SAZKAmobil tarify

O virtuálním operátorovi SAZKAmobil

SAZKAmobil je virtuálním operátorem společnosti SAZKA, který se snaží nabídnout zákazníkům především nízké ceny volání s předplacenou SIM kartou. Vše je ve znamení jednoduchosti, proto klienti nemají na výběr z řady tarifů, ale mohou si pořídit například některé výhodné balíčky služeb.

SAZKAmobil provozuje své služby v síti operátora Vodafone, zajišťuje proto zákazníkům téměř 100% pokrytí signálem po celé České republice. Uživatelé předplacené SIM karty od SAZKAmobil mohou dobít kredit již od 200 korun, doba platnosti kreditu je celých 6 měsíců.

Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnání tarifů můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Virtuální operátor SAZKAmobil nabízí pouze jeden předplacený tarif, zákazníci proto nemusejí platit žádný měsíční paušál. Pokud však máte zájem o volné SMS či minuty zdarma, můžete si dokoupit výhodné balíčky služeb, které operátor nabízí. Zákazníci mohou využívat například internet do mobilu. Volání na předplacené kartě vyjde na 2 Kč za minutu, cena SMS je 1,50 Kč. Při dobití 300 Kč měsíčně však volají klienti za zvýhodněné ceny. Při každém dobití jsou navíc zákazníci zařazeni do loterie o ceny. Tarify od SAZKAmobil se vyplatí, volejte ve výhodné tarifikaci 60+1.

Přehled tarifů virtuálního operátora SAZKAmobil

  • Předplacená SIM karta SAZKAmobil
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!