logo

SeniorTel tarify

O virtuálním operátorovi SeniorTel

Virtuální operátor SeniorTel se zaměřuje, jak název napovídá, především na seniory. Snaží se jim nabídnout hlavně volání za výhodné ceny, díky němuž se budou moci spojit se svými blízkými. Zároveň je důležité, že operátor nabízí také jednoduchou správu telefonního účtu, kterou oceňují téměř všichni starší občané. SeniorTel je určen pouze pro zákazníky starší 55 let, jež jsou držiteli Senior Pasu. Jedná se o slevovou kartičku, která má neomezenou platnost a je vydávána zdarma.

SeniorTel si účtuje vstupní poplatky, které mohou některé zákazníky odradit. Za novou SIM kartu zaplatí klienti 129 Kč plus 49 Kč za její aktivaci. Pokud si nechají zaslat kartu poštou, uhradí poštovné ve výši 199 Kč nebo si mohou kartu vyzvednout osobně na výdejním místě za 50 Kč. Pokud zvolí nové telefonní číslo, mohou ho dostat zdarma, přenos od stávajícího operátora však vyjde na 300 Kč. Tarifikace je u operátora SeniorTel 60+60.

Služby virtuálního operátora jsou zaměřeny především na seniory a jsou přístupné pouze lidem nad 55 let. Pokud do této kategorie spadáte, můžete zhodnotit, zdali zvolíte služby operátora SeniorTel. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Virtuální operátor SeniorTel poskytuje zákazníkům tři typy tarifů. Měsíční paušál začíná na částce 30 Kč, nejvíce zaplatí zákazníci paušální platbu ve výši 140 Kč měsíčně. S nejlevnějším tarifem volají zákazníci za stejnou cenu do všech sítí včetně vlastní – za 1,90 Kč, SMS stojí 1,50 Kč. U tarifu za 80 Kč získává klient 50 volných minut, u tarifu za 140 Kč je zdarma celých 110 minut. Volání stojí v těchto tarifech 1,70 Kč do cizích sítí a 0,70 korun do sítě vlastní. Rozdílná je také cena SMS, do sítě SeniorTel platí zákazníci pouze 0,70 Kč, do ostatních platí 1,50 korun. Zájemci si mohou zakoupit také internet do mobilu.

Přehled tarifů virtuálního operátora SeniorTel

  • Pro jistotu
  • Když chci
  • Povídej
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!