Skyfone logo

Skyfone tarify

O virtuálním operátorovi Skyfone

Skyfone je další virtuální operátor, který je stejně jako Connectica ve vlastnictví soukromníka. Provozovatelem je Ladislav Němec, který svého operátora Skyfone prezentuje jako férového virtuálního operátora, který neslibuje nižší cenu, než může ve skutečnosti splnit. U Skyfone se proto nemusíte obávat žádných skrytých poplatků jako u některých jiných operátorů.

Zákazníci, kteří začnou volat s tímto operátorem, nemusejí podepisovat nevýhodnou dlouhodobou smlouvu a výpověď je možné uskutečnit vždy v posledním dni následujícího měsíce. Výpověď není spojena se žádnými sankcemi. SIM karta s novým telefonním číslem stojí u Skyfone 100 Kč, pokud si klienti nechají přenést své stávající číslo, zaplatí 250 Kč. Jistina, která je vratná po ukončení smluvního vztahu, činí 200 Kč.

Výhodné tarify od virtuálního operátora Skyfone jsou výhodné především pro zákazníky, kteří nechtějí platit vysoké částky za volání. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Skyfone nabízí zákazníkům čtyři tarify za různé ceny. Nejlevnější z nich je vhodný pro zákazníky, kteří nevolají příliš mnoho a stojí pouze 99 Kč. Klient získává 60 minut volání zdarma, dále volá za 1,80 Kč a píše SMS za 1,25 Kč. Zákazníci, kteří volají více, si mohou pořídit tarif za 219 Kč, v němž získávají 150 minut zdarma a k tomu 50 SMS. Pokud občas surfujete, máte možnost získat tarif za 249 Kč, v němž je kromě 100 volných minut a 50 SMS také 150 MB internetu zdarma. Všechny tarify jsou zaměřené na lidi, kteří nechtějí utratit za mobilní služby měsíčně vysoké částky.

Přehled tarifů operátora Skyfone

  • VOLÁM MÁLO (SKY 60)
  • OBČAS POVÍDÁM (SKY 100)
  • RÁD POKECÁM SKY (SKY 150)
  • OBČAS SURFUJI (SKY 100+)
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!