StarTEL logo

StarTEL tarify

O virtuálním operátorovi StarTEL

StarTEL působí v síti operátora T-Mobile prostřednictvím firmy GTS Czech. Nabízí zákazníkům smlouvy na dobu neurčitou, jejich výpovědní lhůta je 3 měsíce. Tarifikace operátora je poměrně nevýhodná, účtuje cenu vždy po celých minutách 60+60.

STARNET je společnost, která působí na tuzemském trhu již delší dobu v oblasti telekomunikačních služeb. STARNET nabízí hlavně vysokorychlostní optický internet na jihu Čech a také na Vysočině. Právě tato firma začala provozovat virtuálního operátora StarTEL. Virtuální operátor StarTEL začal nabízet své služby v roce 2013. Jeho klienti mohou využívat výhodné balíčky volání a internetu, které jsou vyúčtovány na jedné faktuře.

STARNET je poměrně vyhledávaným virtuálním operátorem, protože jeho služby jsou velice kvalitní a výhodné. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

StarTEL se zaměřuje především na zákazníky, kteří nechtějí příliš utrácet za mobilní služby, žádný z tarifů nepřesahuje cenově 200 Kč. Nejlevnější tarif s názvem STARNET stojí pouze 29 Kč a klienti získávají minutu volání do cizích sítí za 1,49 Kč a do vlastní sítě za 0,49 Kč. Nejdražší tarif u operátora StarTEL stojí 199 Kč a zákazníci v něm mají 100 volných minut a 50 volných SMS. Minuta do všech sítí pak stojí 1,39 Kč. Klienti, kteří chtějí i surfovat na mobilu, si mohou dokoupit například balíček 100 MB internetu za 129 Kč.

Přehled tarifů virtuálního operátora StarTEL

  • TARIF STARNET 29
  • VOLÁM OBČAS 49
  • VOLÁM MÁLO 99
  • VOLÁM HODNĚ 199
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!