Studentfone logo

Studentfone tarify

O virtuálním operátorovi Studentfone

Studentfone se jako virtuální operátor zaměřuje především na studenty a všechny mladé lidi. Studentfone je virtuál, za kterým stojí operátor Vodafone. Každý klient Studentfone vlastně uzavírá smlouvu s Vodafone. Operátor je sice zaměřený na studenty, mohou ho však využít všichni lidé, kteří mají zájem především o výhodný internet do mobilu.

Každý zákazník, bez ohledu na to, jestli se jedná o studenta nebo ne, zaplatí za SIM kartu 150 Kč. Kartu má nabitou kreditem právě v této hodnotě a automaticky se mu aktivují Megabajty na měsíc. Přenos stávajícího telefonního čísla je u Studentfone zcela zdarma. Zájemci o SIM kartu si ji mohou zakoupit na prodejních místech nebo objednat online.

Pokud máte chytrý telefon a chcete volat především prostřednictvím internetu, můžete si pořídit jeden z nejvýhodnějších tarifů právě pro internet díky operátorovi Studentfone. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Studentfone nabízí předplacenou kartu, která je oblíbená především u studentů. Tarif nabízí nejen levné volání, ale především levný mobilní internet, což není u jiných tarifů dalších operátorů tolik obvyklé. Studenti mohou v rámci tarifu získat výhodný balíček s názvem Megabajty, který dostanou za dobití kreditu na svou předplacenou kartu. Volání a SMS je s tarifem od Studentfone také velice zajímavé a výhodné.

Přehled tarifů virtuálního operátora Studentfone

  • Předplacená karta Studentfone
  • Datový balíček Megabajty
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!