Telestica logo

Telestica tarify

O virtuálním operátorovi Telestica

Virtuální operátor Telestica začal působit na tuzemském trhu v roce 2013 v síti operátora T-Mobile přes firmu GTS Czech. Každý zájemce o služby operátora Telestica si může objednat SIM kartu a stát se zákazníkem operátora Telestica. Aktivace SIM karty stojí 100 Kč, poštovné a balné vyjde na dalších 200 Kč, je však možné vyzvednout si kartu na některém s výdejních míst v Brně, což je zdarma. Přenos původního telefonního čísla stojí 300 Kč.

Telestica nabízí svým klientům možnost zapojit se do affiliate programu, kde za přivedení nového zákazníka dostanou paušál na následující tři měsíce zcela zdarma. Přivedení klienti se mohou sčítat, což znamená, že v případě přivedení dvou nových zákazníků máte paušál zadarmo na půl roku a tak dále.

Virtuální operátor Telestica nabízí zajímavé ceny volání, které již využívá řada spokojených zákazníků, kteří chtějí ušetřit. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Tarifikace je u operátora Telestica počítána 60+60, tedy po minutách. Výhodou je, že neprovolané minuty z jednoho měsíce se převádějí do dalšího. Výpovědní lhůta je u tarifů 1 měsíc. Telestica nabízí tři tarify v hodnotách 100 Kč, 200 Kč a 300 Kč. Ve všech tarifech platí klienti 1,50 Kč za volání do cizí sítě a 0,50 Kč za volání v síti vlastní. Mění se počet volných minut, u nejlevnějšího tarifu je jich 50, u středního 150 a uživatelé nejdražšího tarifu získávají 250 minut volání zdarma.

Přehled tarifů virtuálního operátora Telestica

  • Tarif 100
  • Tarif 200
  • Tarif 300
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!