Tesco Mobile logo

Tesco Mobile tarify

O virtuálním operátorovi Tesco Mobile

Tesco Mobile ČR s.r.o. je novým operátorem, který vznikl za spolupráce mezi společností Tesco Stores a Telefónica Czech Republic. Jedná se o virtuálního operátora, který nabízí výhodné ceny všem a zajímavé akce pro zákazníky společnosti Tesco. Tesco Mobile nabízí předplacené volání za nízkou cenu bez závazků.

Tesco Mobile nabízí výhodné ceny hlavně pro držitele Tesco Clubcard, kteří při dobití kreditu získají dvojnásobek toho, za kolik si kredit pořídili, volání proto mají dvakrát levnější. Pokud si držitel Clubcard dobije kredit za 200 Kč, automaticky se mu navýší kredit na jeho účtu na 400 Kč. Zákazníci virtuálního operátora si mohou pořídit také měsíční paušál nebo internet do mobilu, které začíná na 150 MB za 150 Kč měsíčně.

Pokud chcete také využívat zajímavé bonusy a volat levně, máte možnost zvážit například nabídku virtuálního operátora Tesco Mobile. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Pokud se rozhodnete vyřídit si SIM kartu na kredit, který si můžete libovolně dobíjet, získáváte volání za 1,50 Kč za minutu v rámci sítě a za 2,90 mimo síť. SMS jsou do všech sítí za 1,50 Kč. Zákazníci Tesco Mobile si však mohou zvolit také výhodnou paušální platbu s kartou Clubcard, která vyjde na 300 Kč měsíčně. Paušální balíček je přístupný všem klientům, kteří mají na své kartě alespoň 300 Kč a paušální platbu si musejí objednávat každý měsíc opakovaně. Získávají volání a SMS v rámci sítě zcela zdarma, navíc získávají 120 minut volání mimo Tesco Mobile zdarma a 60 SMS do ostatních sítí. Volání je s tarifem od Tesco Mobile natolik výhodné, že si jej oblíbili nejen držitelé karty Clubcard, ale také další zákazníci. Tarif nabízí nízké ceny SMS a volání do všech sítí v ČR.

Přehled tarifů virtuálního operátora Tesco Mobile

  • Předplacená karta Tesco mobile
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!